Fikirlerimizi, hayallerimizi neden bir şekille ifade etmiyoruz diye çıktık bu yolculuğa . Altıgen bir dünya kurduk. Önce instagram hesabımızla binlerce mühür severle buluştuk. Her geçen gün artan beğeni ve taleplerle bu dünyayı besleyerek zenginleştirdik.

Mühür tasarımlarımızda ihtiyaçlara eğlenceli bir dokunuş yaparak, klasik ıstampa ile kullanılan mührün yanı sıra yaratıcı çalışmalarınız için sabun,kurabiye ve seramik mühürlerini mühür ailesine ekledik. Ailenin en minikleri olan ikon kaşelerle de yaratıcı sunum ve çalışmalarınızı destekledik . En şık paketleri hazırlamak isteyen müşterilerimize çeşit çeşit kraft etiket seçenekleri sunduk.
Lazer kesim teknolojisini kullanarak fikirlerimizi sizlerden gelen ilham dolu isteklerle ahşaba kazıdık. Ahşap fikirlerimizden bazıları; kişiye özel bardak altlıkları,ahşap resim kazıma, ahşap servis altlığı, ahşap pasta isimliği, isme özel kartvizitlikler…

Mühür imalatındaki iddiamızın ve özen anlayışımızın kökeni 1982′ ye dayanmaktadır. Baba mesleğini kendi yeteneklerimizle harmanlayarak sizlere hizmet vermeye başladığımız Ocak 2015′ ten bu güne sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerle  6genfikirler ailesi olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Siz sevgili mühür severleri en iyi şekilde anlayarak, içinize sinecek ve uzun yıllar severek kullanacağınız tasarımlar hazırlamayı hedefledik.

Beğeni ve samimi paylaşımlarıyla bizleri ve tasarım fikirlerimizi bir çok yeni mühür severle buluşturan tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.