SİPARİŞ VE TESLİMAT
 TESLİMAT;

Siparişim ne zaman kargolanır? 

  • Kargoya Verilme Süreci : Onay ve ödeme alındıktan sonra
    Hazır logolarda 3 iş günüdür.
    Çalışma/çizim yapılacaksa 5 iş günüdür.
  • Kargo Günlerimiz:
    Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günüdür.
  • Kargoya verildikten sonra elinize geçme süresi : 1-3 iş günüdür. (Resmi tatiller ve hafta sonu hariçtir)

Saat 13:00 dan sonra verilen siparişler ve tatil günlerine denk gelen siparişler ilk iş günü baz alınarak yukarıdaki ürün kategorisine göre belirtilen sürelerde kargolanır.

Siparişim ne zaman teslim olur?  Siparişinizin kargoya teslim edilmesinden itibaren mesafeye bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim olur. Belirttiğiniz adreste bulunamadığınız durumda, Kargo şirketi paketinizin bulunduğu şubeyi belirten bir not bırakır ve paketiniz şubeden teslim almanız için üç (3)  gün bekletilir. Üç gün içinde teslim alınmayan kargolar tarafımıza iade edilir.

Siparişinizin durumunu nasıl kontrol edebilirim? Siparişiniz kargoya verildikten sonra size gelen bilgilendirme mailinde “kargo takip” numaranızda olacaktır. Bu kargo takip numarası ile kargonuzun durumunu internet üzerinden veya ilgili kargo şirketinin çağrı merkezi üzerinden izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimat bilgilerimi değiştirebilir miyim? Siparişiniz daha önce belirttiğiniz kargo adresine gönderilmek üzere kargo şirketine verilmemiş ise Teslimat adresi, alıcı adı gibi değişiklikleri bizimle iletişim kurarak gerçekleştirebilirsiniz. Değişiklik yapmak için bizi arayabilir yada mail atabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?  www.6genfikirler.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye İçin 90.00 TL dir. (Mobil bölgeler hariçtir.)

Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyorsunuz? Siparişleriniz  “Yurtiçi Kargo” ile belirtiğiniz adrese ulaştırılır.